Twenty Fourteen - en to nl translation catalogue (84 entries)

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: May only be visible on wide screens.
nl: Is wellicht alleen zichtbaar op brede schermen.

en: More videos
nl: Meer video's

en: More audio
nl: Meer audio

en: More quotes
nl: Meer uitspraken

en: More links
nl: Meer links

en: More galleries
nl: Meer gallerijen

en: More asides
nl: Meer asides

en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
nl: De homepage kan 6 uitgelichte berichten prominent in beeld brengen in een grid of een slider, op basis van een <a href="%1$s">tag</a>; je kan de tag en layout veranderen in <a href="%2$s">Weergave &rarr; Aanpassen</a>. Wanneer er geen bericht met de tag overeenkomt, zullen <a href="%3$s">sticky berichten</a> getoond worden.

[ctx: featured content default tag slug]
en: featured
nl: uitgelicht

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
nl: Gebruik deze widget om je recente Asides, Quotes, Videos, Audio, Afbeeldingen, Galerijen en Link berichten te tonen.

en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
nl: Gebruik een <a href="%1$s">tag</a> om berichten uit te lichten.Wanneer er geen bericht met de tag overeenkomt, zullen <a href="%2$s">sticky berichten</a> getoond worden.

en: Not Found
nl: Niets gevonden

en: Display Site Title &amp; Tagline
nl: Toon site titel &amp; tagline

en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
nl: Voor een uitgebreide handleiding en meer tips & trucs, bezoek de <a href="%s">Twenty Fourteen documentatie</a>.

en: Site Title Color
nl: Site titelkleur

en: Tag Name
nl: Tagnaam

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
nl: Toon tag niet op de front end.

note: Description of the plugin/theme
en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
nl: In 2014 is het standaard thema een responsive magazine met een modern ontwerp. Om je favoriete inhoud te tonen kan je gebruik maken van een grid over een slider. Gebruik de drie widget gebieden om de site aan te passen. Verder kan je de inhoud tonen met een pagina sjabloon over de gehele breedte of kan je een auteurspagina opstellen om alle bijdragers uit te lichten. Het is nog nooit zo makkelijk geweest om een magazine website te maken met WordPress.

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Next Image
nl: Volgende afbeelding

en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
nl: Twenty Fourteen vereist minimaal WordPress versie 3.6. Jij maakt momenteel gebruik van versie %s. Graag WordPress bijwerken en opnieuw proberen.

en: Background may only be visible on wide screens.
nl: Achtergrond wordt wellicht alleen getoond bij brede schermen.

en: Featured Content
nl: Uitgelichte inhoud

en: Posts navigation
nl: Bericht navigatie

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
nl: <span class="meta-nav">Gepubliceerd in</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
nl: <span class="meta-nav">Vorig bericht</span>%title

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
nl: <span class="meta-nav">Volgend bericht</span>%title

en: Previous Image
nl: Vorige afbeelding

en: Title:
nl: Titel:

en: Number of posts to show:
nl: Aantal berichten om te tonen:

en: All posts by %s
nl: Alle berichten van %s

en: Post format to show:
nl: Berichtenformaten om te tonen:

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contributor Page
nl: Auteurspagina

en: %d Article | %d Articles
nl[0]: %d artikel
nl[1]: %d artikelen

en: Additional sidebar that appears on the right.
nl: Extra zijbalk die aan de rechterkant wordt weergegeven.

en: Footer Widget Area
nl: Footer widget ruimte

en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
nl[0]: Deze galerij bevat <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s afbeelding</a>.
nl[1]: Deze galerij bevat <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s afbeeldingen</a>.

en: Appears in the footer section of the site.
nl: Verschijnt in de voettekst van de site.

en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
nl: Verbeter je site ontwerp door <a href="%s">uitgelichte afbeeldingen</a> te gebruiken voor berichten waar je de nadruk op wil leggen (ook bekend als thumbnails). Dit geeft je de mogelijkheid een afbeelding met je bericht te koppelen zonder het aan de inhoud toe te voegen. Twenty Fourteen gebruikt uitgelichte afbeeldingen voor berichten en pagina's&mdash;boven de titel&mdash;en in het uitgelichte inhoud gedeelte van de beginpagina.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
nl: Het lijkt erop dat er niets gevonden is op deze locatie. Probeer eens te zoeken?

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijks archief: %s

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijks archief: %s

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijks archief: %s

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: Category Archives: %s
nl: Categorie archief: %s

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

en: Tag Archives: %s
nl: Tagarchief: %s

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Search
nl: Zoeken

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Edit
nl: Bewerken

en: Next &rarr;
nl: Volgende &rarr;

en: &larr; Previous
nl: &larr; Vorige

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Post navigation
nl: Berichtnavigatie

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Proudly powered by %s
nl: Ondersteund door %s

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwere reacties &rarr;

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een gedachte over &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s gedachten over &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
nl: Archief

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Verder lezen <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Leave a comment
nl: Geef een reactie

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Start hier</a>.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat wij niet kunnen vinden wat jij zoekt. Wellicht dat de zoekfunctie helpt.

en: Skip to content
nl: Naar de inhoud springen

en: Videos
nl: Video&#39;s

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Galleries
nl: Galerijen

en: Quotes
nl: Citaten

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page
nl: Pagina in volledige breedte

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: % Comments
nl: % reacties

en: Top primary menu
nl: Primair top-menu

en: Secondary menu in left sidebar
nl: Secondair menu in de linker sidebar

en: Primary Sidebar
nl: Primaire sidebar

en: Main sidebar that appears on the left.
nl: Hoofd-sidebar die getoond wordt aan de linkerkant.

en: Content Sidebar
nl: Inhoud sidebar

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Helaas, er waren geen overeenkomsten met jouw zoekterm. Probeer het opnieuw met enkele andere zoekwoorden.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
nl: het WordPress-team

en: More images
nl: Meer afbeeldingen
